کتاب ظرافت های رفتار و روابط انسانی

اثر حسین عبدالهی (1346) از انتشارات سایه سخن-بهترین کتاب های روانشناسی

رفتار و روابط انساني، نقش بسيار مهمي در كيفيت زندگي انسان و موفقيت وي در خانواده، محيط كار و جامعه دارد. بسياري از مشكلات زندگي ريشه در اختلالات رفتاري دارند و حل آن‌ها نيازمند دانش، مهارت و تجربه كافي در اين حوزه است. كتاب حاضر در پي كمك به كساني است كه به دنبال كسب نتايج مثبت، ارتقاي سطح دانش، مهارت و هنر روابط انساني هستند. نگارنده تلاش كرده تا به ذكر موضوعات و مثال‌هايي بپردازد كه با وضعيت اجتماعي و فرهنگي جامعه ما تناسب بيشتري دارند. مطالعه اين اثر براي عموم مردم، به خصوص آنان كه موفقيت خود را در گرو برقراري ارتباط سازنده و مؤثر مي‌بينند، مفيد خواهد بود.
نویسنده این کتاب کوشیده است مسائل مربوط به روابط انسانی را به طور ملموس و کاربردی مطرح کند. در این کتاب موضوعات و مثال‏هایی ذکر شده که با وضعیت اجتماعی و فرهنگی جامعه ما تناسب بیش‏تری دارد.
محتوای کتاب مختص قشر خاصی نیست و مطالعة آن برای عموم مردم به ویژه آنان که موفقیت خود را در گرو برقراری ارتباط سازنده و مؤثر می‏بینند، از جمله نوجوانان، جوانان، مدیران سازمان‏ها و شرکت‏ها، معلمان و نیز کسانی که به واسطه شغل خود بیش‏تر با مردم سروکار دارند، توصیه می‏شود.


خرید کتاب ظرافت های رفتار و روابط انسانی
جستجوی کتاب ظرافت های رفتار و روابط انسانی در گودریدز

معرفی کتاب ظرافت های رفتار و روابط انسانی از نگاه کاربران
کتاب های مرتبط با - کتاب ظرافت های رفتار و روابط انسانی


 کتاب هنر یافتن جریان
 کتاب تکنیک های خلق شادی در سازمان
 کتاب جرقه ای از درون
 کتاب جعبه ابزار ارتباط بدون خشونت برای تسهیلگران
 کتاب علم و روش شناسی تمرین
 کتاب تغییر رفتار و رفتاردرمانی