کتاب ظرافت های رفتار و روابط انسانی

اثر حسین عبدالهی (1346) از انتشارات سایه سخن-بهترین کتاب های روانشناسی

رفتار و روابط انساني، نقش بسيار مهمي در كيفيت زندگي انسان و موفقيت وي در خانواده، محيط كار و جامعه دارد. بسياري از مشكلات زندگي ريشه در اختلالات رفتاري دارند و حل آن‌ها نيازمند دانش، مهارت و تجربه كافي در اين حوزه است. كتاب حاضر در پي كمك به كساني است كه به دنبال كسب نتايج مثبت، ارتقاي سطح دانش، مهارت و هنر روابط انساني هستند. نگارنده تلاش كرده تا به ذكر موضوعات و مثال‌هايي بپردازد كه با وضعيت اجتماعي و فرهنگي جامعه ما تناسب بيشتري دارند. مطالعه اين اثر براي عموم مردم، به خصوص آنان كه موفقيت خود را در گرو برقراري ارتباط سازنده و مؤثر مي‌بينند، مفيد خواهد بود.
نویسنده این کتاب کوشیده است مسائل مربوط به روابط انسانی را به طور ملموس و کاربردی مطرح کند. در این کتاب موضوعات و مثال‏هایی ذکر شده که با وضعیت اجتماعی و فرهنگی جامعه ما تناسب بیش‏تری دارد.
محتوای کتاب مختص قشر خاصی نیست و مطالعة آن برای عموم مردم به ویژه آنان که موفقیت خود را در گرو برقراری ارتباط سازنده و مؤثر می‏بینند، از جمله نوجوانان، جوانان، مدیران سازمان‏ها و شرکت‏ها، معلمان و نیز کسانی که به واسطه شغل خود بیش‏تر با مردم سروکار دارند، توصیه می‏شود.


خرید کتاب ظرافت های رفتار و روابط انسانی
جستجوی کتاب ظرافت های رفتار و روابط انسانی در گودریدز

معرفی کتاب ظرافت های رفتار و روابط انسانی از نگاه کاربران
کتاب های مرتبط با - کتاب ظرافت های رفتار و روابط انسانی


 کتاب نمی گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد
 کتاب معجزه ذهن
 کتاب خود تسخیرشده
 کتاب زندگی پس از صاعقه
 کتاب روان شناسی هنر
 کتاب گفتارهایی درباب روان درمانی پویشی