کتاب زندگی برازنده من

اثر هیو کی مار از انتشارات بنیاد فرهنگ زندگی - مترجم: کاوه نیری-بهترین کتاب های روانشناسی
خرید کتاب زندگی برازنده من
جستجوی کتاب زندگی برازنده من در گودریدز

معرفی کتاب زندگی برازنده من از نگاه کاربران
ابتدا با یک آزمون میزان قوی بودن کهن الگوهای شخصیتتون رو متوجه میشین و سپس معنی هر ویژگی و مزایا و معایبش و به درک بهتر خودتون و دوستانتون کمکتون خواهد کرد. در انتها در مورد اینکه در کدام مرحله سفر هستید و آزمونهایی که نشان دهنده علت بارزبودن برخی شخصیتهاست نوشته شده. در کل برای شروع مسیر خودشناسی کتاب خوبیه.

مشاهده لینک اصلی
يه وقتايي خوبه كه با خودت خلوت كني و از خودت بخواي داستان زندگيتو برات تعريف كنه.

راستش کتاب رو تا آخر آخرش نخوندم . نه اینکه کتابی باشه که نشه تا تهش خواند . کتاب خوبی بود . آن زمانی که شروع به خواندنش کردم بسیار به یک چنین کتاب خودیاری ای نیاز داشتم و واقعا کمکم کرد . حداقل این است که یک چارچوب به من داد که بتوانم بر اساس آن درباره خودم بیاندیشم و چقدر راحت این خود را فراموش می کنیم و می گذاریم به حال خود پیش برود و روزگار بگذراند . یکباره به خود می آییم و می بینیم که چقدر برای خود غریبه هستیم .
معرفی کهن الگو ها و کمک برای تشخیص تاثیرات مختلف آن ها در من ، شناخت ضعف هرکدام از این کهن الگو ها و در نهایت تصمیم بر تقویت برخی خصوصیات مثبت و تضعیف خصوصیات منفی بیشترین نتیجه ای بود که از این کتاب گرفتم.

من فکر می کنم @زندگی برازنده من@ کتابی است که خوب در کتابخانه داشته باشی و گاه گاهی به آن سری بزنی و باز خودت را بسنجی و البته نگاهی هم به گذشته خودت داشته باشی که که بودی و برای چه تلاش کردی و در حال حاضر چقدر از مسیرت را طی کرده ای.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زندگی برازنده من


 کتاب ماهیت روان و انرژی آن
 کتاب عشق هرگز کافی نیست
 کتاب مراقبه
 کتاب فروشنده ی توانا
 کتاب تفکر انتقادی
 کتاب مغز